logo_main

Zgłoś się

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział w akcji O!Twórz Mieszkanie

Uzupełnij dane kontaktowe*

Napisz kilka zdań o sobie i o domownikach*

(min. 400, max. 1000 znaków)

Np. ile osób z Tobą mieszka? W jakim są wieku? Jak lubicie spędzać czas? Czym się na co dzień zajmujecie? Jakie macie pasje? Czy macie zwierzęta?

Napisz kilka zdań o swoim mieszkaniu*

(min. 400, max. 1000 znaków)

Np. Jaki masz metraż? Ile jest w nim pomieszczeń? W jakim budynku się znajduje (kamienica, blok, dom jednorodzinny) Kiedy było urządzone? Czy dominuje w nim jakiś styl wnętrzarski? Co Was inspirowało podczas urządzania mieszkania? Kto miał największy wpływ na aranżacje wnętrza?

Załącz zdjęcia mieszkania*

(min. 5, max 15 zdjęć)

Pliki o rozszerzeniu .jpg, .jpeg, .png, o rozmiarze do 10 MB

Administratorem Państwa danych osobowych jest Porta KMI Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bolszewie, ul Szkolna 54, 84-239 Bolszewo, KRS: 0000504087.

Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu uczestnictwa w Konkursie „O!Twórz Mieszkanie - Konkurs na Najpiękniejsze Mieszkanie”.

Mają Państwo prawo dostępu oraz sprostowania swoich danych osobowych, żądania ograniczenia ich przetwarzania lub ich usunięcia. Wyrażona przez Państwa zgoda może być cofnięta w każdym czasie. Szczegółowe informacje odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw uzyskają Państwo na poniższej stronie w sekcji 9 Regulaminu.

*Pola obowiązkowe