Wybierz najlepsze drzwi do Twojego mieszkania, a potem zamów i odbierz bez problemu!

Oceń artykuł:

67%
33%

Nasza oferta standardowa jest najszersza na rynku, dzięki czemu bez problemu znajdziesz drzwi idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Drzwi Porta tworzone są specjalnie dla Ciebie, dlatego nie posiadamy stanów magazynowych. Wiemy jednak, jak ważne jest planowanie prac przy wykończeniu wnętrza. Pomoże Ci w tym schemat terminarza realizacji. Dzięki niemu dowiesz się, kiedy zdecydować się na złożenie zamówienia drzwi i jaki będzie orientacyjny czas jego realizacji.

Wybierz najlepsze drzwi do Twojego mieszkania, a potem zamów i odbierz bez problemu!

Drzwi w okleinie syntetycznej – szybka realizacja i zadowolenie na długi czas

Jeżeli zależy Ci na jak najszybszym dostarczeniu drzwi do Twojego mieszkania, zdecyduj się na drzwi w okleinie syntetycznej (m.in. Porta KONCEPT, Porta INSPIRE, Porta BALANCE, Porta LINE, Porta HARMONY oraz Porta NOVA). Produkcja tych modeli trwa około 2 tygodni. Pamiętaj jednak, że czas realizacji zleceń kalkulowany jest od daty zaplanowania zlecenia do daty wywozu drzwi z fabryki. Należy zatem doliczyć czas na dostarczenie zamówienia do Twojego domu. Na drzwi w okleinie syntetycznej będziesz czekać łącznie do 3-5 tygodni.

Poza krótszym czasem oczekiwania na zamówienie, drzwi okleinowane są bardzo trwałe i świetnie sprawdzą się w mieszkaniu, w którym harcują dzieci. Nowoczesne technologie pozwalają tworzyć okleiny syntetyczne wiernie odwzorowujące rysunek, a nawet strukturę drewna. Jeśli interesują Cię tanie drzwi wewnętrzne, ale jednocześnie solidne i estetycznie wykonane, to najlepszy wybór.

Drzwi w okleinie naturalnej – wymagające piękno natury

Gdy najważniejsze są dla Ciebie naturalne materiały i wyjątkowa dbałość o detal, koniecznie wybierz drzwi fornirowane. Dzięki okleinie z naturalnego drewna możesz cieszyć się skrzydłem do złudzenia przypominającym drzwi drewniane, jednak za dużo mniejsze pieniądze. Uwzględnij jednak fakt, że kolekcje Natura i Villadora wymagają przejścia przez czasochłonne etapy pracy ręcznej oraz wykorzystującej specjalistyczne technologie. Cały proces produkcji tych drzwi jest dużo bardziej wymagający, dlatego trwa do 8-12 tygodni.

Drzwi białe – ponadczasowe rozwiązania

Zachwycił Cię styl skandynawski? Drzwi białe będą idealnym dopełnieniem wnętrza Twojego mieszkania. To modele, które łączą w sobie prostotę i elegancję. Doskonale sprawdzą się jako drzwi wewnętrzne. Ogromne możliwości technologiczne pokrywania powierzchni skrzydła pozwoliły uzyskać różnorodne efekty, które możesz wybrać, dostosowując drzwi do swoich potrzeb. Gdy szukasz rozwiązań ekonomicznych z krótkimi terminami realizacji, najlepszym rozwiązaniem będą drzwi pokryte białym lakierem standard (LONDYN, WIEDEŃ) lub lakierem premium (Porta VECTOR Premium, Porta SKANDIA Premium, Porta FOCUS Premium, Porta FORM Premium). Dostarczymy Ci je w ciągu 3-5 tygodni.

Kolekcje drzwi białych, pokrytych farbą akrylową UV (Porta GRANDE, Porta DESIRE) wyróżniają się niezwykle gładką, satynową powierzchnią i wyjątkową trwałością. Planując remont, nie zostawiaj zamówienia drzwi na ostatnią chwilę – ze względu na specjalistyczne technologie proces produkcyjny tych kolekcji trwa do 8-12 tygodni.

Od zamówienia do realizacji

Wykonujemy także drzwi niestandardowe, dopasowane do Twojego projektu. W przypadku zamówień niestandardowych proces realizacji może się różnić. Nasi specjaliści dokładnie przygotowują dokumenty i rysunki potrzebne do zrealizowania nietypowych rozwiązań. Proces produkcji jest taki sam jak przy zleceniach standardowych, ale – z uwagi na sprowadzanie dedykowanych materiałów i akcesoriów – termin realizacji może się zmienić.

Zachęcamy do zapoznania się z częścią zrealizowanych inwestycji, w których wykorzystano nasze drzwi. Więcej na stronie http://www.porta.com.pl/realizacje.

Sprawdź naszą ofertę na www.porta.com.pl.

Oceń artykuł:

67%
33%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym