5 lat gwarancji na drzwi wewnętrzne Porta? Teraz to możliwe!

Oceń artykuł:

84%
16%

Cenisz sobie spokój i pewność? Urządzasz mieszkanie i interesują Cię produkty najwyższej jakości? Zatem program dot. gwarancji produktów Porty jest dla Ciebie. Marka jest pewna jakości swoich produktów oraz jakości montażu, wykonywanego przez Autoryzowane Grupy Montażowe. Dlatego przygotowała program „5 lat gwarancji”. Na czym polega? Przy zakupie drzwi Porta otrzymujesz w standardzie 2 lata gwarancji, wydłużane o kolejne 3* lata za autoryzowany montaż.

5 lat gwarancji na drzwi wewnętrzne Porta? Teraz to możliwe! Porta KONCEPT

Na czym polega i jak skorzystać z programu „5 lat gwarancji”? 

Przy zakupie drzwi, nasi klienci otrzymują w standardzie 2 lata gwarancji na zakupiony produkt. Jednak jeśli do montażu drzwi razem wybiorą autoryzowanego montera, gwarancja wydłuża się o kolejne trzy lata i trwa łącznie 5 lat. Wydłużona gwarancja dotyczy zarówno zakupu drzwi wewnętrznych, jak i wejściowych do mieszkania. Jak z niej skorzystać?

I. Przyjdź do najbliższego Autoryzowanego Dealera Porta lub Autoryzowanego Punktu Sprzedaży Porta

II. Wybierz i zamów drzwi marki PORTA DRZWI, które najbardziej pasują do Twojego wnętrza.

III. Skorzystaj z usługi montażu Autoryzowanej Grupy Montażowej Porta (AGM). Fachowców z Twojej okolicy znajdziesz na stronie: www.dobrymontazysta.pl. Możesz też poprosić o poradę sprzedawcę.

IV. Zapewnij sobie gwarancję produktów Porta na 5 lat.

Program „5 lat gwarancji” – jeszcze więcej korzyści

Kupując drzwi Porta wraz z montażem, zyskujesz nie tylko wydłużoną gwarancję, ale też niższą cenę. Przy zakupie drzwi, stawka podatku VAT wynosi 23%. Gdy klient decyduje się na zakup drzwi razem z usługą montażu, stawka podatku VAT zostaje obniżona do 8%. Co ważne, zlecając montaż profesjonalnej ekipie można mieć pewność, że prace zostaną wykonane prawidłowo, a drzwi będzie można bezproblemowo używać przez długie lata. Szczegółowe informacja na temat programu „5 lat gwarancji”, zostały opisane tutaj: https://www.porta.com.pl/dm/warranty.pdf

montaż

Profesjonalny i bezpieczny montaż

Jak już wspomnieliśmy wyżej, skorzystanie z usług Autoryzowanej Grupy Montażowej to oszczędność czasu i pieniędzy, a przy tym pewność, że zlecone prace zostaną wykonane sprawnie i profesjonalnie. Porta przygotowała też procedury, by montaż przebiegał w bezpieczny sposób zarówno dla fachowców, jak i domowników w tak wyjątkowych sytuacjach, jak epidemia COVID-19. Jakie zasady bezpiecznego montażu wprowadziła marka?

1.    Należy udzielić ekipie montażowej wszelkich niezbędnych informacji, których potrzebuje. Jeśli któryś z domowników przebywa na kwarantannie, konieczne będzie ustalenie innego terminu montażu.

2.    Między ekipą, a domownikami, powinien być zachowany co najmniej dwumetrowy dystans. Zalecane jest, żeby domownicy przebywali podczas prac w innym pomieszczeniu niż ekipa.

3.    Fachowcy korzystają ze środków ochrony osobistej – maseczek, rękawiczek i płynu antybakteryjnego.

4.    Jeśli jest taka możliwość, domownicy również powinni korzystać ze środków ochrony osobistej, szczególnie w sytuacji bezpośredniego kontaktu z ekipą.

5.    W razie wątpliwości związanych z bezpiecznym montażem, można kontaktować się z bezpłatną infolinią pod numerem telefonu: 58 333 12 13.

Ochrona kupujących

Marka PORTA DRZWI zdecydowała się wprowadzić nie tylko zasady bezpiecznego montażu, ale też jako pierwsza w branży uruchomiła Program Ochrony Kupujących. Na czym on polega? To pomoc dla klientów, którzy złożyli zamówienie w punkcie sprzedaży i wpłacili część lub całą kwotę na poczet realizacji zamówienia, a zamówienie nie zostało zrealizowane. Chodzi tu o punkty, które zawiesiły swoją działalność, ogłosiły upadłość lub z którymi kontakt jest w znacznym stopniu utrudniony. Porta gwarantuje wsparcie swoim klientom i zastrzega, że każda tego typu sytuacja wymaga zastosowania indywidualnych rozwiązań.

SŁOWNIK POJĘĆ:

· Autoryzowany Dealer Porta – współpracuje bezpośrednio z PORTA DRZWI. Przesyła i otrzymuje zrealizowane zamówienia z fabryki

· Autoryzowany Punkt Sprzedaży (APS) – realizuje zamówienia u Autoryzowanego Dealera Porta.

· Autoryzowana Grupa Montażowa – montażyści, którzy zdali egzamin poświadczający ich umiejętności z zakresu montażu drzwi Porta. Systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w organizowanych przez Porta szkoleniach w ramach Akademii Dobrego Montażu. Wykonują pomiary przed zamówieniem drzwi, a następnie zajmują się montażem drzwi. Osobny podmiot gospodarczy, który często równolegle prowadzi sprzedaż drzwi (jest APS-em). Jeśli zajmuje się wyłącznie montażem, współpracuje z Autoryzowanym Dealerem lub APS-em

patrz Regulamin – oznacza 2 lata gwarancji na konstrukcję skrzydła + 3 lata za skorzystanie z usług Autoryzowanych Grup Montażowych, łącznie 5 lat.

Oceń artykuł:

84%
16%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym