5 lat gwarancji na drzwi wewnętrzne Porta? Teraz to możliwe!

Oceń artykuł:

90%
10%

Cenisz sobie spokój i pewność? Urządzasz mieszkanie i interesują Cię produkty najwyższej jakości? Zatem program dot. gwarancji produktów Porty jest dla Ciebie. Marka jest pewna jakości swoich produktów oraz jakości montażu, wykonywanego przez Autoryzowane Grupy Montażowe. Dlatego przygotowała program „5 lat gwarancji”. Na czym polega? Przy zakupie drzwi Porta otrzymujesz w standardzie 3 lata gwarancji, wydłużane o kolejne 2 lata za autoryzowany montaż.

5 lat gwarancji na drzwi wewnętrzne Porta? Teraz to możliwe! Porta KONCEPT

Co zrobić, by skorzystać z programu 5 lat gwarancji? 

  1. Przyjdź do najbliższego Autoryzowanego Dealera Porta lub Autoryzowanego Punktu Sprzedaży PORTA DRZWI.
  2. Wybierz i zamów drzwi, które najbardziej pasują do Twoich wnętrz.
  3. Skorzystaj z usługi montażu Autoryzowanej Grupy Montażowej (AGM).
  4. Zapewnij sobie gwarancję produktów Porta na 5 lat.

Program „5 lat gwarancji” – jeszcze więcej korzyści. 

Podpowiadamy również, że kupując drzwi Porta wraz z montażem, automatycznie obniżasz ich cenę dzięki preferencyjnej stawce 8% VAT na tak zwane prace budowlano-montażowe. Ponadto powierzając montaż profesjonalistom zyskujesz pewność komfortowego, bezproblemowego użytkowania drzwi przez długie lata. 

Dobry montaż jest tak samo ważny jak dobry produkt. Szczegółowy regulamin dostępny pod adresem: https://www.porta.com.pl/dm/warranty.pdf

gwarancja

Jak to zrobić?

Jeśli nosisz się więc z zamiarem zakupu nowych drzwi, przyjdź do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży lub Autoryzowanego Dealera. Tu czeka na Ciebie ogromny wybór drzwi, 3-letnia gwarancja na drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, z opcją profesjonalnego montażu, która obniży cenę drzwi i zapewni 5 lat gwarancji na wybrane produkty. Ekipę fachowców z Autoryzowanej Grupy Montażowej można znaleźć na stronie www.dobrymontazysta.pl lub zapytać o to sprzedawcę.

SŁOWNIK POJĘĆ:

  • Autoryzowany Dealer Porta - współpracuje bezpośrednio z PORTA DRZWI. Przesyła i otrzymuje zrealizowane zamówienia z fabryki.
  • Autoryzowany Punkt Sprzedaży (APS) - realizuje zamówienia u Autoryzowanego Dealera Porta.
  • Autoryzowana Grupa Montażowa - montażyści, którzy zdali egzamin poświadczający ich umiejętności z zakresu montażu drzwi Porta. Systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w organizowanych przez Porta szkoleniach w ramach Akademii Dobrego Montażu. Wykonują pomiary przed zamówieniem drzwi, a następnie zajmują się montażem drzwi. Osobny podmiot gospodarczy, który często równolegle prowadzi sprzedaż drzwi (jest APS-em). Jeśli zajmuje się wyłącznie montażem współpracuje z Autoryzowanym Dealerem lub APS-em.

Oceń artykuł:

90%
10%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym