PORTA podczas Międzynarodowej Expo Konferencji Architektury, Designu, Mebli i Oświetlenia

PORTA podczas Międzynarodowej Expo Konferencji Architektury, Designu, Mebli i Oświetlenia

W Radisson Blu Centrum Hotel w Warszawie spotkaliśmy się z najważniejszymi polskimi architektami podczas Międzynarodowej Expo Konferencji Architektury, Designu, Mebli i Oświetlenia. 

Podczas wielogodzinnych rozmów wymieniliśmy się refleksjami na temat aktualnych trendów w zakresie nowoczesnych wnętrz, takich jak: biura, hotele, restauracje, centra rekreacyjno-rozrywkowych oraz budynki publiczne i mieszkaniowe. Mieliśmy możliwość również wzięcia udziału w warsztatach projektowania, a także tematycznych wystawach produktowych. 
W części formalnej konferencji, podczas sesji dotyczącej interior design, mieliśmy swojego przedstawiciela, który opowiedział, między innymi, o niestandardowych drzwiach, które i wykonaliśmy specjalnie dla Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. 
W spotkaniu wzięło udział ponad 250 projektantów z najbardziej znaczących biur architektonicznych w Polsce, 14 laureatów najważniejszych konkursów architektury i designu, takich jak: World Interior of the Year, International Hotel Design Awards, Lighting Design Awards czy Red Dot Design Awards i inne. 
Takie spotkania są zawsze bardzo inspirujące. Dzięki nim łatwiej o większe zrozumienie w branży i oczywiście jeszcze efektywniejszą współpracę!

Gdański Teatr Szekspirowski - projekt zrealizowany przez Porta oraz Vestatechnika Sp. z o.o.

 

  • Tagi:
  • Konferencja