Drzwi prawe czy lewe - jak je odróżnić? Krótki poradnik

Drzwi prawe czy lewe - jak je odróżnić? Krótki poradnik

Decyzja, na którą stronę będą otwierały się drzwi, jest bardzo ważna przede wszystkim ze względów praktycznych. Kierunek otwierania drzwi ma ogromny wpływ na funkcjonalność pomieszczeń i układ tak zwanych ciągów komunikacyjnych. Nieodpowiednie ustawienie drzwi może utrudniać poruszanie się między pokojami lub zepsuć wystrój wnętrza. Jak tego uniknąć? Jak odróżnić drzwi prawe od lewych? Zapraszamy do lektury!

Wybierz najlepsze drzwi do Twojego mieszkania, a potem zamów i odbierz bez problemu!

Wybierz najlepsze drzwi do Twojego mieszkania, a potem zamów i odbierz bez problemu!

Nasza oferta standardowa jest najszersza na rynku, dzięki czemu bez problemu znajdziesz drzwi idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Drzwi Porta tworzone są specjalnie dla Ciebie, dlatego nie posiadamy stanów magazynowych. Wiemy jednak, jak ważne jest planowanie prac przy wykończeniu wnętrza. Pomoże Ci w tym schemat terminarza realizacji. Dzięki niemu dowiesz się, kiedy zdecydować się na złożenie zamówienia drzwi i jaki będzie orientacyjny czas jego realizacji.

Fakty i mity na temat drzwi

Fakty i mity na temat drzwi

Dobór drzwi, jak wiele innych tematów, obrósł w wiele mitów – wystarczy przejrzeć fora internetowe poświęcone remontom i urządzaniu mieszkania… Czytając niektóre z tych informacji, nasi specjaliści łapią się za głowy. Istnieją też mało znane fakty, których próżno tam szukać, a które warto wziąć uwagę, gdy wybieramy drzwi do domu czy mieszkania. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy 10 najważniejszych faktów i mitów na temat drzwi – zapraszamy do lektury!

Najważniejsze informacje o Twoich drzwiach

Najważniejsze informacje o Twoich drzwiach

Podczas urządzania nowego domu lub mieszkania każdy z nas staje przed zupełnie nowymi wyzwaniami. Musimy bowiem dokonać wielu ważnych wyborów – często w kwestiach, na których nie znamy się zbyt dobrze…

Najnowsze technologie i różne rozwiązania dotyczące konkretnych elementów wykończenia czy wystroju domu mogą przyprawić o zawrót głowy. Trudno nagle stać się specjalistą od wszystkiego, ale znajomość najważniejszych faktów znacznie ułatwi nam decyzje zakupowe.

Nie wiesz, jak wybrać drzwi? Na co zwrócić uwagę? Z uporem maniaka przeglądasz internet i katalogi, a pytania tylko się mnożą? Zacznijmy zatem od początku...

Dowiedz się, jak produkujemy drzwi specjalnie dla Ciebie

Dowiedz się, jak produkujemy drzwi specjalnie dla Ciebie

Urządzanie mieszkania i wszelkie związane z nim czynności takie jak wybieranie kolorów ścian czy szukanie odpowiednich mebli i dodatków to momenty bardzo ważne dla każdego, kto rozpoczyna nowy rozdział życia w nowym miejscu. To naturalne – w ten sposób tworzy się własny dom, przytulny kąt, w którym można poczuć się wygodnie, swobodnie i bezpiecznie jak nigdzie indziej.

Niecierpliwość jest zrozumiała: pragniesz mieć wszystkie elementy aranżacji od razu w komplecie, by możliwie jak najszybciej móc cieszyć się swoim nowym gniazdkiem. PORTA DRZWI doskonale to rozumie i dlatego skraca terminy realizacji zamówień, aby Twoje wymarzone drzwi mogły dotrzeć do Ciebie jak najszybciej.