ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL 2016 - MIĘDZYNARODOWE ŚWIĘTO DESIGNU!

ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL 2016 - MIĘDZYNARODOWE ŚWIĘTO DESIGNU!

Trwa jubileuszowa, 10. edycja Łódź Design Festival. W tym roku temat przewodni stanowi „Tożsamość”. Po raz kolejny jesteśmy partnerem tego międzynarodowego święta designu i po raz kolejny przygotowaliśmy wiele fantastycznych atrakcji dla jego uczestników! Łódź Design Festival potrwa do 23 października.

Targi PORTA 2016 - Otwórz się na zmiany!

Targi PORTA 2016 - Otwórz się na zmiany!

Organizowane przez nas targi to największe wydarzenie wewnętrzne w branży. Tegoroczne spotkanie właśnie dobiegło końca. Odbyło się w dniach 26-30 września w Ełku, a jego hasło przewodnie stanowiła „Efektywna sprzedaż”. Na pięć dni przestrzeń fabryki została zaaranżowana specjalnie na jego potrzeby. Uczestnicy mogli nie tylko zapoznać się z nowościami produktowymi czy najnowszymi trendami, lecz także wziąć udział w szeregu szkoleń i prelekcji, które poprowadzili znani designerzy z popularnych programów wnętrzarskich oraz eksperci Porta. Jak wyglądały Targi PORTA 2016? Zapraszamy do lektury!

Prawdziwy "Dom marzeń" - Zgadniesz jak wygląda?

Prawdziwy

Niesamowity design, trzy poziomy, 350 m², basen… A wszystko trafiło do zwycięskiej pary – Marzeny i Richarda Mitan-Abel. Poznajcie szczegóły największej nagrody w historii polskiej telewizji! Możemy się pochwalić, że mieliśmy swój udział w całym projekcie.

Meble z palet - sposób na oryginalny wystrój w Twoim domu

Meble z palet - sposób na oryginalny wystrój w Twoim domu

Meble z palet to jeden z najgorętszych trendów ostatnich lat. Nie ma w tym nic zaskakującego, bo palety to bardzo wdzięczny materiał – są tanie, praktyczne i oryginalne. Dzięki nim wnętrze nabiera charakteru. Ponadto wykonanie mebli z palet jest na tyle proste, że poradzi sobie z tym każdy domowy majsterkowicz. Sprawdź, jak to zrobić!

Otwórz się na sztukę! Wyjątkowy projekt Fundacji Urban Forms w Łodzi.

Otwórz się na sztukę! Wyjątkowy projekt Fundacji Urban Forms w Łodzi.

Porta patronuje niezwykłemu wydarzeniu w Łodzi! W samym centrum miasta artyści współpracujący z fundacją Urban Forms tworzą wyjątkowe dzieło. Pomalują oni drzwi Porta, które zbudują ścianę Łóżkoteki, będącej częścią Transatlantyk Festivalu. Ten niecodzienny mural będzie nawiązywał do tematu przewodniego całego festiwalu, czyli do migracji.