Jakie dobrać drzwi do biura?

Jakie dobrać drzwi do biura?

Komfort pracy w dużej mierze zależy od przestrzeni, która nas otacza. Biuro jest także wizytówką firmy. Udana aranżacja będzie zarówno sprzyjać pracy, jak i dobrze świadczyć o firmie. Jaka jest pierwsza rzecz, którą widzisz wchodząc do biura? Oczywiście… drzwi! Na jakie się zdecydować, by stworzyć piękne i funkcjonalne biuro?

 

Drzwi Enduro - doskonała jakość i wytrzymałość!

Drzwi Enduro - doskonała jakość i wytrzymałość!

Nietypowe drzwi do mieszkania to temat dość rozległy – zwykle jednak specjalne potrzeby klientów w tym zakresie są podobne. Zupełnie inaczej sprawa ma się w przypadku dużych, komercyjnych inwestycji budowlanych. Każdy budynek użyteczności publicznej służy do innych celów, a więc i drzwi, które tam zamontujemy, muszą być odpowiednio dopasowane. Co więcej, nie ma dwóch takich samych projektów… Mimo to jedna rzecz łączy wszystkie takie obiekty: są to miejsca, które potrzebują bardzo trwałych drzwi o najwyższych parametrach wytrzymałości. W centrach handlowych, punktach gastronomicznych czy na lotniskach świetnie sprawdzi się proponowana przez PORTA DRZWI kolekcja ENDURO, którą charakteryzuje doskonała jakość i odporność na ścieranie – niezmienne przez lata.

Drzwi w domu na wymiar - jakie są możliwości?

Drzwi w domu na wymiar - jakie są możliwości?

Przystępując do urządzania domu czy mieszkania, mamy zazwyczaj dokładną wizję każdego z elementów wyposażenia czy wykończenia wnętrza. Wymarzone drzwi wejściowe do domu czy drzwi wewnętrzne wymagają jednak zaawansowanych poszukiwań…

Przeglądasz katalogi, oglądasz przeróżne modele w sklepie i uparcie, dokładnie sprawdzasz wszystkie parametry skrzydeł, które zwrócą Twoją uwagę. Obecnie oferta rynkowa jest niezwykle szeroka, więc wybór drzwi do sypialni czy do łazienki nie zawsze przychodzi łatwo. Każdy model w standardowej ofercie ma kilka wzorów, kolorów i różnego rodzaju pokrycia.

Co jednak zrobić, gdy żadne ze znalezionych drzwi, nawet te najlepiej skonfigurowane, nie spełniają w stu procentach Twoich oczekiwań i odbiegają od określonej na początku wizji? W PORTA DRZWI jesteśmy otwarci na Twoje propozycje - skontaktuj się z nami!

Drzwi antywłamaniowe - Które zapewnią Ci bezpieczeństwo?

Drzwi antywłamaniowe - Które zapewnią Ci bezpieczeństwo?

Wybierając drzwi wejściowe do mieszkania, szukamy rozwiązań, które są nie tylko solidne i bezpieczne, ale także będą współgrały z wystrojem wnętrza. Na tle drzwi wejściowych do mieszkania zdecydowanie wyróżnia się nasza kolekcja Porta GRANIT, która łączy w sobie najlepsze parametry techniczne z wysokiej klasy designem, tak charakterystycznym dla drzwi Porta.

OZNACZENIA DRZWI PRZECIWPOŻAROWYCH – JAK JE ROZUMIEĆ?

OZNACZENIA DRZWI PRZECIWPOŻAROWYCH – JAK JE ROZUMIEĆ?

Drzwi przeciwpożarowe to gwarancja bezpieczeństwa w domach jednorodzinnych. Szczególnie, gdy zamontowane są w kotłowni lub w garażu, gdzie trzymane są materiały łatwopalne. W razie pożaru drzwi skutecznie odgrodzą te pomieszczenia od reszty domu i zapewnią domownikom więcej czasu na ewakuację. Warto zapoznać się z oznaczeniami, które pozwolą nam wybrać odpowiednie drzwi przeciwpożarowe: