Drzwi SMART – must have 2017

Drzwi SMART – must have 2017

Funkcjonalny design – to cecha, na którą coraz częściej Polacy stawiają, aranżując wnętrza. Ma być modnie, estetycznie, ale też praktycznie i komfortowo. Właśnie funkcjonalnym designem odznaczają się produkowane przez nas drzwi SMART, które zdobyły wyróżnienie must have 2017!

Drzwi wewnętrzne w innej roli

Drzwi wewnętrzne w innej roli

W naszych mieszkaniach, drzwi wewnętrzne pełnią w zasadzie jedną funkcję. Można je zamknąć lub otworzyć. Zapewniają prywatność i dają możliwość odgrodzenia się od świata zewnętrznego, co ułatwia nam wypoczynek, albo skupienie się na jakiś ważnych czynnościach. Co byście powiedzieli, gdyby drzwi zaczęły też pełnić inne role?

Wentylacja drzwi łazienkowych

Wentylacja drzwi łazienkowych

Drzwi łazienkowe z wentylacją są jednym z niezbędnych elementów, zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa w łazience. Metody wentylacji tego pomieszczenia uregulowane są ściśle w przepisach budowlanych, a niezastosowanie się do nich naraża właściciela na wiele niebezpieczeństw, które mogą nawet bezpośrednio zagrażać zdrowiu i życiu.

Najpopularniejsze rodzaje drzwi wewnętrznych

Najpopularniejsze rodzaje drzwi wewnętrznych

Chociaż duże, otwarte przestrzenie wciąż są na topie, nawet w niewielkim mieszkaniu potrzeba kilku par drzwi: do łazienki, sypialni, gabinetu lub pomieszczenia dla dziecka. Nowoczesne drzwi pokojowe to dziś przede wszystkim prostota i geometria, co koresponduje z dominującym w modnych mieszkaniach stylem minimalistycznym i skandynawskim.

Białe drzwi wewnętrzne. Wybór i utrzymanie w czystości

Białe drzwi wewnętrzne. Wybór i utrzymanie w czystości

Niektórzy uważają, że biel to kolor uniwersalny. Trudno się nie zgodzić, jednak na tym stwierdzeniu nie kończą się zalety bieli. Jest dekoracyjna i zawsze wytworna. Biały kolor w mieszkaniu to coś, na co warto postawić – wprowadza nieco świeżości, lekkości i dyskretnej elegancji.