Mieszkanie w bieli - rozwiązanie ponadczasowe

Mieszkanie w bieli - rozwiązanie ponadczasowe

Są takie aranżacje przestrzeni, które nigdy nie tracą na aktualności i nie wychodzą z mody. Duży wpływ mają na to rządzące nimi kolory, dające się łatwo zestawiać z innymi elementami wystroju. Jedną z takich barw jest z pewnością biel - w aranżacji wnętrz uniwersalna i ponadczasowa. By jednak wnętrze w bieli prezentowało się ciekawie i oryginalnie, a przy tym było komfortowe, należy dobrze przemyśleć całą kompozycję. Jak z pomysłem stworzyć białą aranżację, która będzie zachwycać przez lata?

Porta Resist - Drewniane drzwi idealne do biura

Porta Resist - Drewniane drzwi idealne do biura

Stanowią ozdobę wnętrz prywatnych oraz publicznych. Dzielą przestrzeń, wprowadzając ład i porządek. Dają poczucie bezpieczeństwa dzięki innowacyjnej technologii, która zapewnia im wytrzymałość. Poznajcie kolekcję Porta RESIST z nowym pokryciem Gladstone, która udowadnia, że techniczne drzwi mogą być zarówno piękne, uniwersalne i trwałe.

Styl minimalistyczny we wnętrzach - jak go zastosować?

Styl minimalistyczny we wnętrzach - jak go zastosować?

Styl minimalistyczny to przestronność, harmonia i porządek. Minimalizm sprzyja zarówno relaksowi, jak i twórczej pracy – przestrzeń uwolniona od nadmiaru przedmiotów wspomaga skupienie oraz koncentrację. Minimalistyczne wnętrze potrafi być niezwykle eleganckie, a to dzięki wykorzystaniu spokojnych barw i materiałów wysokiej jakości. Dominujące tu jasne kolory, najczęściej biel i szarości, zestaw z surowym drewnem podłóg i mebli. Co jeszcze składa się na ten cieszący się coraz większą popularnością styl?

Oświetlenie mieszkania - jak to zrobić stylowo?

Oświetlenie mieszkania - jak to zrobić stylowo?

Odpowiednio zaplanowane oświetlenie mieszkania będzie nie tylko funkcjonalne, lecz także stylowe. Pomoże również stworzyć klimatyczny nastrój w poszczególnych pomieszczeniach, wpływając na nasze samopoczucie. Czym kierować się podczas wyboru oświetlenia, aby jak najlepiej spełniało swoją rolę? Kilka wskazówek poniżej!

Nowoczesne wnętrze - jakie dobrać drzwi?

Nowoczesne wnętrze - jakie dobrać drzwi?

Od wielu sezonów ogromną popularnością cieszą się industrialne, chłodne wnętrza, inspirowane fabryczną surowością. Jeżeli jesteś miłośnikiem tego stylu, to zapewne cenisz sobie prostotę, wolną przestrzeń i nade wszystko funkcjonalność. W ofercie drzwi Porta bez problemu znajdziesz nowoczesne drzwi spełniające Twoje oczekiwania. Jakie są możliwości zagospodarowania przestrzeni współczesnego loftu?