Jakie drzwi zewnętrzne wybierzesz do swojego domu?

Jakie drzwi zewnętrzne wybierzesz do swojego domu?

Drzwi zewnętrzne stanowią prawdziwą wizytówkę domu. Nie tylko współtworzą styl budynku, ale także zapewniają ochronę przed hałasem, zimnem i wilgocią. Skrzydła zewnętrzne PORTA DRZWI posiadają wyjątkowe właściwości termoizolacyjne, co w połączeniu z zastosowaniem skutecznych rozwiązań antywłamaniowych gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfortu wszystkim domownikom.

Drzwi w domu na wymiar - jakie są możliwości?

Drzwi w domu na wymiar - jakie są możliwości?

Przystępując do urządzania domu czy mieszkania, mamy zazwyczaj dokładną wizję każdego z elementów wyposażenia czy wykończenia wnętrza. Wymarzone drzwi wejściowe do domu czy drzwi wewnętrzne wymagają jednak zaawansowanych poszukiwań…

Przeglądasz katalogi, oglądasz przeróżne modele w sklepie i uparcie, dokładnie sprawdzasz wszystkie parametry skrzydeł, które zwrócą Twoją uwagę. Obecnie oferta rynkowa jest niezwykle szeroka, więc wybór drzwi do sypialni czy do łazienki nie zawsze przychodzi łatwo. Każdy model w standardowej ofercie ma kilka wzorów, kolorów i różnego rodzaju pokrycia.

Co jednak zrobić, gdy żadne ze znalezionych drzwi, nawet te najlepiej skonfigurowane, nie spełniają w stu procentach Twoich oczekiwań i odbiegają od określonej na początku wizji? W PORTA DRZWI jesteśmy otwarci na Twoje propozycje - skontaktuj się z nami!

Dobre drzwi to gwarancja bezpieczeństwa!

Dobre drzwi to gwarancja bezpieczeństwa!

Planując urlop, chcesz przede wszystkim odpocząć i nacieszyć się słońcem. Jednak by móc w pełni wykorzystać czas na odpoczynek i beztrosko rozkoszować się wakacjami, powinieneś zadbać o odpowiednie zabezpieczenie swojego domu jeszcze przed wyjazdem. Dzięki temu nie będą nękać Cię spędzające sen z powiek myśli o ewentualnym włamaniu, a po powrocie nie zastaniesz nieprzyjemnej niespodzianki.

ECO technologia w twoim domu - dbaj z nami o środowisko!

ECO technologia w twoim domu - dbaj z nami o  środowisko!

Ekologia to nie tylko modny trend – to też hasło w pewnym sensie określające styl życia. Dla niektórych to kwestia wyłącznie ideologiczna, ale myślenie w ten sposób spłaszcza i ogranicza znaczenie ekologii.

Tymczasem okazuje się, że wiele rozwiązań ekologicznych w codziennym życiu wpływa korzystnie nie tylko na środowisko, ale też na domowy budżet czy funkcjonalność elementów wyposażenia czy wykończenia domu i mieszkania. W PORTA DRZWI wiemy o tym doskonale.

Na czym opiera się innowacyjna Eco Technologia wypracowana przez specjalistów PORTA DRZWI? To sześć głównych atutów zagadnień, które definiują wysoki standard drzwi zewnętrznych. Stworzyliśmy zestaw idealnie skrojonych wartości składających się na najwyższą jakość.

MONTAŻ DRZWI PASYWNYCH – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

MONTAŻ DRZWI PASYWNYCH – NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Bez bardzo dobrych drzwi energooszczędnych, budynek nie będzie szczelny i w związku z tym nie spełni standardów domu pasywnego. Ale obok zakupu wysokiej jakości drzwi, liczy się także odpowiedni montaż, hydro i termoizolacja oraz wentylacja domu.