Drzwi SMART – must have 2017

Drzwi SMART – must have 2017

Funkcjonalny design – to cecha, na którą coraz częściej Polacy stawiają, aranżując wnętrza. Ma być modnie, estetycznie, ale też praktycznie i komfortowo. Właśnie funkcjonalnym designem odznaczają się produkowane przez nas drzwi SMART, które zdobyły wyróżnienie must have 2017!

Drzwi do piwnicy - jakie wybrać?

Drzwi do piwnicy - jakie wybrać?

Drzwi do piwnicy, zamki, odpowiednie okno – to elementy, które są odpowiedzialne za zabezpieczenie naszych rzeczy przechowywanych w piwnicy. W mieszkaniu najczęściej nie mamy miejsca, gdzie moglibyśmy trzymać chociażby sprzęt narciarski używany kilka razy w roku albo rowery, na których jeździmy głównie wiosną i latem. Jak zabezpieczyć piwnicę przed intruzami?

Drzwi wewnętrzne w innej roli

Drzwi wewnętrzne w innej roli

W naszych mieszkaniach, drzwi wewnętrzne pełnią w zasadzie jedną funkcję. Można je zamknąć lub otworzyć. Zapewniają prywatność i dają możliwość odgrodzenia się od świata zewnętrznego, co ułatwia nam wypoczynek, albo skupienie się na jakiś ważnych czynnościach. Co byście powiedzieli, gdyby drzwi zaczęły też pełnić inne role?

Wentylacja drzwi łazienkowych

Wentylacja drzwi łazienkowych

Drzwi łazienkowe z wentylacją są jednym z niezbędnych elementów, zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa w łazience. Metody wentylacji tego pomieszczenia uregulowane są ściśle w przepisach budowlanych, a niezastosowanie się do nich naraża właściciela na wiele niebezpieczeństw, które mogą nawet bezpośrednio zagrażać zdrowiu i życiu.

Jak wybierać ościeżnice do drzwi zewnętrznych?

Jak wybierać ościeżnice do drzwi zewnętrznych?

Ościeżnica drzwi to element, o którym często zapominamy, a wybierając drzwi, zwracamy uwagę tylko na samo skrzydło drzwiowe. Tymczasem ościeżnica i skrzydło drzwiowe tworzą nieodłączną parę, która może funkcjonować jedynie w duecie. Czy wiesz, jak powinna być wybierana futryna drzwiowa?