Mieszkanie w bieli - rozwiązanie ponadczasowe

Mieszkanie w bieli - rozwiązanie ponadczasowe

Są takie aranżacje przestrzeni, które nigdy nie tracą na aktualności i nie wychodzą z mody. Duży wpływ mają na to rządzące nimi kolory, dające się łatwo zestawiać z innymi elementami wystroju. Jedną z takich barw jest z pewnością biel - w aranżacji wnętrz uniwersalna i ponadczasowa. By jednak wnętrze w bieli prezentowało się ciekawie i oryginalnie, a przy tym było komfortowe, należy dobrze przemyśleć całą kompozycję. Jak z pomysłem stworzyć białą aranżację, która będzie zachwycać przez lata?

Jakie drzwi zewnętrzne wybierzesz do swojego domu?

Jakie drzwi zewnętrzne wybierzesz do swojego domu?

Drzwi zewnętrzne stanowią prawdziwą wizytówkę domu. Nie tylko współtworzą styl budynku, ale także zapewniają ochronę przed hałasem, zimnem i wilgocią. Skrzydła zewnętrzne PORTA DRZWI posiadają wyjątkowe właściwości termoizolacyjne, co w połączeniu z zastosowaniem skutecznych rozwiązań antywłamaniowych gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfortu wszystkim domownikom.

Porta Resist - Drewniane drzwi idealne do biura

Porta Resist - Drewniane drzwi idealne do biura

Stanowią ozdobę wnętrz prywatnych oraz publicznych. Dzielą przestrzeń, wprowadzając ład i porządek. Dają poczucie bezpieczeństwa dzięki innowacyjnej technologii, która zapewnia im wytrzymałość. Poznajcie kolekcję Porta RESIST z nowym pokryciem Gladstone, która udowadnia, że techniczne drzwi mogą być zarówno piękne, uniwersalne i trwałe.

Styl minimalistyczny we wnętrzach - jak go zastosować?

Styl minimalistyczny we wnętrzach - jak go zastosować?

Styl minimalistyczny to przestronność, harmonia i porządek. Minimalizm sprzyja zarówno relaksowi, jak i twórczej pracy – przestrzeń uwolniona od nadmiaru przedmiotów wspomaga skupienie oraz koncentrację. Minimalistyczne wnętrze potrafi być niezwykle eleganckie, a to dzięki wykorzystaniu spokojnych barw i materiałów wysokiej jakości. Dominujące tu jasne kolory, najczęściej biel i szarości, zestaw z surowym drewnem podłóg i mebli. Co jeszcze składa się na ten cieszący się coraz większą popularnością styl?

Oświetlenie mieszkania - jak to zrobić stylowo?

Oświetlenie mieszkania - jak to zrobić stylowo?

Odpowiednio zaplanowane oświetlenie mieszkania będzie nie tylko funkcjonalne, lecz także stylowe. Pomoże również stworzyć klimatyczny nastrój w poszczególnych pomieszczeniach, wpływając na nasze samopoczucie. Czym kierować się podczas wyboru oświetlenia, aby jak najlepiej spełniało swoją rolę? Kilka wskazówek poniżej!