Statuetka Superbrands oraz nagroda Created in Poland Superbrands w rękach Porta Drzwi!

Statuetka Superbrands oraz nagroda Created  in Poland Superbrands  w rękach Porta Drzwi!

Fot. Magda Magdalena Trebert

Niniejszym miło nam poinformować, że polska marka Porta Drzwi zdobyła statuetkę Superbrands 2016/17 oraz nagrodę Created in Poland Superbrands 2016/17. Oba wyróżnienia wręczone zostały 18 maja 2017 r., w czasie gali kończącej XI edycję Superbrands Polska.

Otwieramy się przed Wami: wyniki badań otwartości Polaków zaprezentowane podczas konferencji prasowej

Otwieramy się przed Wami: wyniki badań otwartości Polaków zaprezentowane podczas konferencji prasowej

Nareszcie! Jest już dostępny obszerny raport dotyczący przeprowadzonego przez firmę NEUROHM badania otwartości Polaków, którego jesteśmy mecenasem. 22 marca nareszcie – ku naszej ogromnej radości – ujrzał światło dzienne. Jego premierę i jej wyjątkowe dla nas znaczenie postanowiliśmy podkreślić, organizując konferencję prasową w klubokawiarni artystycznej MiTo w Warszawie. 

Nowe produkty Porta - sprawdź nasze nowości!

Nowe produkty Porta - sprawdź nasze nowości!

Kto stoi w miejscu, ten się cofa! W PORTA DRZWI wiemy o tym doskonale – dlatego nieustannie zmieniamy się z myślą o naszych Klientach. Pracujemy nad designem, testujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, a w konsekwencji – z satysfakcją poszerzamy naszą ofertę. Z radością wprowadzamy produkty, które bez wątpienia staną się ozdobą Twojego domu. Mamy ogromną przyjemność zaprezentować nasz nowy katalog, a w nim modele drzwi, które zachwycą miłośników zarówno wysokiej klasy designu, jak i praktycznych rozwiązań. Z dumą przedstawiamy nasze nowości! 

Kampania #OtwórzSięNa nabiera rumieńców!

Kampania #OtwórzSięNa nabiera rumieńców!

To szczególny rok dla PORTA DRZWI. Swoje 25-lecie postanowiliśmy bowiem świętować przez cały rok, przygotowując dla naszych Klientów i Partnerów 25 różnych wydarzeń. Cztery z nich – Targi Porta, otwarcie fabryki Porta STEEL, jubileusz w Zamku Ryn i Targi Budma – już za nami. Nie zwalniamy jednak tempa  - w kolejną fazę wkracza właśnie nasza kampania #OtwórzSięNa. Co czeka nas w najbliższej przyszłości?

PORTA DRZWI partnerem kanału telewizyjnego HGTV Home&Garden

PORTA DRZWI partnerem kanału telewizyjnego HGTV Home&Garden

Co najbardziej sprzyja rozwojowi? Współpraca z najlepszymi! Z dumą i nieskrywaną radością informujemy więc, że firma PORTA DRZWI nawiązała współpracę z kanałem lifestylowym HGTV Home&Garden. W ramach tego partnerstwa będziemy między innymi współtworzyć hitowe programy stacji: „Domowe rewolucje” oraz „Wielkie małe pomysły”, poświęcone designowi i aranżacji wnętrz.