Czym różnią się drzwi przylgowe od bezprzylgowych?

Czym różnią się drzwi przylgowe od bezprzylgowych?

Niektóre terminy związane z elementami wyposażenia domu czy mieszkania brzmią dla laików niezwykle tajemniczo – szczególnie, że poznajemy je zazwyczaj dopiero wtedy, gdy przychodzi nam podejmować decyzje dotyczące aranżacji własnych czterech kątów. W przypadku drzwi takich magicznych haseł jest co najmniej kilka… Wybierając skrzydła do nowego mieszkania, przyjdzie Ci zdecydować: drzwi przylgowe czy bezprzylgowe? Te pierwsze, jak może ktoś Ci podpowiedział, są bardziej klasyczne, co nie zmienia faktu, że i drzwi bezprzylgowe na dobre zagościły już w wielu domach. Skrzydła o takim profilu krawędzi cieszą się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem pomiędzy drzwiami przylgowymi a bezprzylgowymi i chciałbyś wreszcie zrozumieć, na czym polega różnica między nimi, ten artykuł został stworzony właśnie z myślą o Tobie.

Jak urządzić domowe biuro? - jakie drzwi najlepiej pasują?

Jak urządzić domowe biuro? - jakie drzwi najlepiej pasują?

Nasz system pracy, podobnie jak wiele innych kwestii związanych z codziennym życiem, w ostatnich latach ulega gruntownym przemianom. Nic więc dziwnego, że przenoszenie miejsca pracy do własnego domu lub mieszkania staje się zjawiskiem coraz bardziej powszechnym. Wiele osób wykonuje dziś wolne zawody, decyduje się na otworzenie własnej firmy lub po prostu woli pracować w domowym zaciszu. Jeśli masz możliwość przeznaczenia na biuro osobnego pomieszczenia, jesteś w idealnej sytuacji. Nawet tam jednak, gdzie metraż mieszkania nie pozwala na taki luksus, przy odrobinie wysiłku uda się urządzić wygodny kąt do pracy. Jak to zrobić?

Architekcie! Wyraź się z PORTA!

Architekcie! Wyraź się z PORTA!

Współczesna architektura wnętrz może czerpać swoje inspiracje ze wszystkiego. Różnorodność stylów stwarza niesamowite możliwości interpretacji formy i treści, a pasja tworzenia i kreacji dopełnia każdy projekt. Wielu architektów zna produkty Porta i umieszcza je w swoich realizacjach. Chcemy zaprosić wszystkich architektów do wysyłania swoich zrealizowanych projektów, w których zastosowali drzwi Porta, aby mogli zaistnieć na stronie www.blogporta.pl oraz www.porta.com.pl.

PORTA podczas Międzynarodowej Expo Konferencji Architektury, Designu, Mebli i Oświetlenia

PORTA podczas Międzynarodowej Expo Konferencji Architektury, Designu, Mebli i Oświetlenia

W Radisson Blu Centrum Hotel w Warszawie spotkaliśmy się z najważniejszymi polskimi architektami podczas Międzynarodowej Expo Konferencji Architektury, Designu, Mebli i Oświetlenia. 

Zobacz nasze realizacje

Zobacz nasze realizacje

Od wielu lat drzwi z oferty PORTA można spotkać w niezliczonej ilości inwestycji. Do każdego projektu podchodzimy z dużym zaangażowaniem aby zrealizować nawet najbardziej nietypowe rozwiązania.