Aktualności

 • PORTA ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT NA ZAKUP I DOSTAWĘ MASZYN I URZĄDZEŃ (29/TechnoPORTA/2017)

  17 lutego 2017

  Porta KMI Poland Sp. z o.o. Sp. k. zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę maszyn i urządzeń niezbędnych do realizacji programu badań w ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych”. Prosimy o zapoznanie się z załączonym zapytaniem ofertowym wraz z załącznikami (sygnatura: 29/TechnoPORTA/2017). Termin składania ofert upływa dnia 23.02.2017 r. Osobą wyznaczoną do kontaktu w sprawie postępowania jest pan Wojciech Rakowski – tel. 58 67 78 139, mail wojciech_rakowski@porta.com.pl.

  Informujemy, że dnia 17.02.2017 r. dokonano modyfikacji zapytania ofertowego. Termin składania ofert został wydłużony do dnia 03.03.2017 r. Dokonano także zmian w treści zapytania ofertowego, Załącznika nr 3.3 - Diagram blokowy część C/Block diagram part C,  Załącznika nr 7 - Wzór umowy - PL oraz Załącznika nr 8 - Wzór umowy - ENG. Zestawienie zmian, aktualną treść zapytania ofertowego oraz nowe wzory załączników (z oznaczeniem ZMIANA/CHANGED) opublikowano w załączeniu. 

  CZYTAJ DALEJ

 • INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA – ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE ZAKUPU I DOSTAWY MASZYN I URZĄDZEŃ (18/TechnoPORTA/2016)

  8 grudnia 2016

  Zamawiający – Porta KMI Poland Sp. z o.o. Sp. k. – dokonał oceny oraz wyboru najkorzystniejszej oferty dla każdej z części przedmiotu zamówienia (A oraz B) w ramach zapytania ofertowego nr 18/TechnoPORTA/2016 na zakup i dostawę maszyn i urządzeń – projekt pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych”. W załączeniu informacja na temat wyniku postępowania w języku polskim oraz angielskim.

  CZYTAJ DALEJ

 • PRESTIŻOWE NAGRODY TRAFIAJĄ W RĘCE PORTA!

  29 listopada 2016

  Rok 2016 jest dla nas czasem pełnym wyzwań i zmian. Otworzyliśmy nową fabrykę drzwi metalowych Porta Steel w Ełku, wprowadzamy nowe produkty i doskonalimy obsługę klienta. Otrzymane w ostatnim czasie trzy prestiżowe nagrody - Lider Rynku Stolarki 2016 oraz tytuły Superbrands i Created in Poland Superbrands 2016/2017 to dla nas potwierdzenie, że Klienci cenią nasze starania i wybierają nasze drzwi do swoich wymarzonych mieszkań i domów.

  CZYTAJ DALEJ

 • ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL 2016

  18 listopada 2016

  Trwa jubileuszowa, 10. edycja międzynarodowego Łódź Design Festival. Po raz kolejny jesteśmy partnerem tego międzynarodowego święta designu i po raz kolejny przygotowaliśmy dla uczestników wiele atrakcji.  Drugiego dnia festiwalowego odbyło się uroczyste otwarcie kolejnej edycji konkursu dla młodych projektantów PORTA BY ME - tematem przewodnim jest w tym roku „4 DOORS”. W naszej przestrzeni na festiwalu zaaranżowaliśmy też: wystawę pokonkursową modeli najciekawszych projektów z poczdamskiej edycji konkursu; prezentację debiutujących tu personalizowanych drzwi SMART oraz kreatywną zabawę z nagrodami dla uczestników festiwalu. Tegoroczny Łódź Design Festival, którego tematem przewodnim jest „Tożsamość”, potrwa do 23 października.

  CZYTAJ DALEJ

 • INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA - DOSTAWA PŁYT HDF I WIÓROWYCH

  10 listopada 2016

  W związku z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego obejmującego zakup i dostawę płyt HDF i wiórowych w ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” (sygnatura 20/TechnoPORTA/2016) informujemy, że jako najkorzystniejsze zostały wybrane oferty firm Pfleiderer Grajewo Sp. z o.o. (dla części A, E, F) oraz  Kadimex Sp. z o.o. Sp.k. (dla części I). Oferty te uzyskały najwyższe oceny i zdobyły 100,00 punktów dla poszczególnych części przedmiotu zamówienia. Postępowanie nie zostało rozstrzygnięte dla części zamówienia: B, C, D, G, H, J.

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT NA ZAKUP I DOSTAWĘ MASZYN I URZĄDZEŃ

  13 października 2016

  Porta KMI Poland Sp. z o.o. Sp. k. zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę maszyn i urządzeń niezbędnych do realizacji programu badań w ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych”. Prosimy o zapoznanie się z załączonym zapytaniem ofertowym wraz z załącznikami (sygnatura: 18/TechnoPORTA/2016). 

  Informujemy, że dnia 26.09.2016 r. dokonano modyfikacji zapytania ofertowego. Termin składania ofert został wydłużony do dnia 14.10.2016 r. Dokonano także zmiany w opisie sposobu udokumentowania przez wykonawcę posiadanej wiedzy i doświadczenia. Szczegółowe zestawienie zmian przedstawiono w załączeniu.
  Informujemy, że dnia 13.10.2016 r. dokonano modyfikacji zapytania ofertowego. Termin składania ofert został wydłużony do dnia 19.10.2016 r. Dokonano także zmian w treści Załącznika nr 9 - Wzór umowy - PL oraz Załącznika nr 10 - Wzór umowy - ENG. Zestawienie zmian oraz nowe wzory załączników (z oznaczeniem ZMIANA) opublikowano w załączeniu. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Panem Wojciechem Rakowskim - tel. 58 67 78 139, mail wojciech_rakowski@porta.com.pl.

  CZYTAJ DALEJ

 • TARGI PORTA 2016

  3 października 2016

  Właśnie zakończyły się targi Porta – największe wydarzenie wewnętrzne w branży. Targi PORTA 2016 odbyły się w dniach 26-30 września w Ełku. Przez pięć dni przestrzeń fabryki została specjalnie zaaranżowana na potrzeby targów, a uczestnicy mogli nie tylko zapoznać się z nowościami produktowymi czy najnowszymi trendami, ale także wziąć udział w szeregu szkoleń i prelekcji, które poprowadzili znani designerzy z popularnych programów wnętrzarskich oraz eksperci Porta.  Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem „Efektywna sprzedaż”.

  CZYTAJ DALEJ

 • WYJĄTKOWA OFERTA MASZYN PORTA

  19 sierpnia 2016

  Firma PORTA wraz z rozwojem swojego parku maszynowego i optymalizacją procesów produkcji sprzedaje część sprawdzonych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT NA DOSTAWĘ PŁYT HDF I WIÓROWYCH

  10 sierpnia 2016

  Porta KMI Poland Sp. z o.o. Sp. k. zaprasza do składania ofert na dostawę płyt HDF i wiórowych niezbędnych do realizacji programu badań w ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych”. Prosimy o zapoznanie się z załączonym zapytaniem ofertowym (sygnatura: 20/TechnoPORTA/2016). Termin składania ofert upływa dnia 22.09.2016 r. 

  CZYTAJ DALEJ

 • POZNAJ ZWYCIĘSKIE PROJEKTY W RAMACH WYJĄTKOWEJ EDYCJI KONKURSU PORTA BY ME!

  5 sierpnia 2016

  Porta we współpracy z wyższą uczelnią Fachhochschule Potsdam zorganizowała wyjątkową edycję konkursu PORTA BY ME. Grupa studentów z  kierunku Produktdesign (wzornictwo przemysłowe) miała możliwość zaprojektowania drzwi - w odróżnieniu do wcześniejszych edycji, studenci przed podjęciem prac projektowych zostali zaznajomieni ze specyfiką produkcji drzwi i wymaganiami rynkowymi.

  CZYTAJ DALEJ

 • INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA - KOORDYNATOR B+R DS. PERSONALIZACJI LINII PRODUKTOWYCH

  5 lipca 2016

  W związku z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego obejmującego pełnienie roli Koordynatora B+R ds. personalizacji linii produktowych w ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” (sygnatura 8/TechnoPORTA/2016) informujemy, że jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez Pana Tomasza Rogozińskiego. Oferta ta uzyskała najwyższą ocenę i zdobyła 100,00 punktów.

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA wyposaży „Dom Marzeń”

  4 lipca 2016

  Polski wiodący producent drzwi PORTA KMI POLAND jest partnerem jednego z największych projektów telewizji TVN – „Dom Marzeń”. 10; par uczestniczących w tym reality show stanie do rywalizacji o rezydencję o powierzchni  ponad 300; m2. Prowadzącą show została dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Ula Chincz. Pierwszy odcinek już 25. czerwca.

  CZYTAJ DALEJ

 • INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA - SPECJALISTA B+R DS. CUSTOMIZACJI TECHNOLOGII OBRÓBKI

  28 czerwca 2016

  W związku z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego obejmującego pełnienie roli Specjalisty B+R ds. customizacji technologii obróbki w ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” (sygnatura 4/TechnoPORTA/2016) informujemy, że jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez Panią Julię Lange. Oferta ta uzyskała najwyższą ocenę i zdobyła 100,00 punktów.

  CZYTAJ DALEJ

 • INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA - SPECJALISTA B+R DS. WIRTUALNEGO PROTOTYPOWANIA PRODUKTÓW

  27 czerwca 2016

  W związku z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego obejmującego pełnienie roli Specjalisty B+R ds. wirtualnego prototypowania produktów w ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” (sygnatura 5/TechnoPORTA/2016) informujemy, że jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez Pana Krzysztofa Wiaderka. Oferta ta uzyskała najwyższą ocenę i zdobyła 100,00 punktów.

  CZYTAJ DALEJ

 • INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA - SPECJALISTA B+R DS. KOORDYNACJI PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH

  27 czerwca 2016

  W związku z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego obejmującego pełnienie roli Specjalisty B+R ds. koordynacji procesów technologicznych w ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” (sygnatura 6/TechnoPORTA/2016) informujemy, że jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez Pana Łukasza Matwieja. Oferta ta uzyskała najwyższą ocenę i zdobyła 100,00 punktów.

  CZYTAJ DALEJ

 • INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA - KIEROWNIK B+R DS. PROJEKTOWANIA SYSTEMÓW PRZEMYSŁOWYCH

  27 czerwca 2016

  W związku z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego obejmującego pełnienie roli Kierownika B+R ds. projektowania systemów przemysłowych w ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” (sygnatura 3/TechnoPORTA/2016) informujemy, że jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez Pana Jerzego Smardzewskiego. Oferta ta uzyskała najwyższą ocenę i zdobyła 100,00 punktów.

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA POSZUKUJE KOORDYNATORA B+R DS. PERSONALIZACJI LINII PRODUKTOWYCH

  24 czerwca 2016

  Po raz kolejny zapraszamy do współpracy pracowników naukowych posiadających wykształcenie i doświadczenie zawodowe w branży technologii drewna. W ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” poszukujemy Koordynatora B+R ds. personalizacji linii produktowych. Prosimy o zapoznanie się z załączonym zapytaniem ofertowym (sygnatura: 8/TechnoPORTA/2016). Termin składania ofert upływa dnia 04.07.2016 r. o godzinie 12.00.

  CZYTAJ DALEJ

 • INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA - KOORDYNATOR B+R DS. PERSONALIZACJI LINII PRODUKTOWYCH

  24 czerwca 2016

  W związku z przeprowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego obejmującego pełnienie roli Koordynatora B+R ds. personalizacji linii produktowych (sygnatura 7/TechnoPORTA/2016) informujemy, że złożona oferta nie spełniła wymogów. W związku z tym nie wybrano wykonawcy zamówienia publicznego.

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA POSZUKUJE SPECJALISTY B+R DS. WIRTUALNEGO PROTOTYPOWANIA PRODUKTÓW

  8 czerwca 2016

  Zapraszamy do współpracy pracowników naukowych posiadających wykształcenie i doświadczenie zawodowe w branży technologii drewna. W ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” poszukujemy Specjalisty B+R ds. wirtualnego prototypowania produktów. Prosimy o zapoznanie się z załączonym zapytaniem ofertowym (sygnatura: 5/TechnoPORTA/2016). Termin składania ofert upływa dnia 16.06.2016 r. o godzinie 16.00.

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA POSZUKUJE SPECJALISTY B+R DS. KOORDYNACJI PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH

  8 czerwca 2016

  Zapraszamy do współpracy pracowników naukowych posiadających wykształcenie i doświadczenie zawodowe w branży technologii drewna. W ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” poszukujemy Specjalisty B+R ds. koordynacji procesów technologicznych. Prosimy o zapoznanie się z załączonym zapytaniem ofertowym (sygnatura: 6/TechnoPORTA/2016). Termin składania ofert upływa dnia 16.06.2016 r. o godzinie 16.00.

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA POSZUKUJE SPECJALISTY B+R DS. CUSTOMIZACJI TECHNOLOGII OBRÓBKI

  8 czerwca 2016

  Zapraszamy do współpracy pracowników naukowych posiadających wykształcenie i doświadczenie zawodowe w branży technologii drewna. W ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” poszukujemy Specjalisty B+R ds. customizacji technologii obróbki. Prosimy o zapoznanie się z załączonym zapytaniem ofertowym (sygnatura: 4/TechnoPORTA/2016). Termin składania ofert upływa dnia 16.06.2016 r. o godzinie 16.00.

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA POSZUKUJE KOORDYNATORA B+R DS. PERSONALIZACJI LINII PRODUKTOWYCH

  8 czerwca 2016

  Zapraszamy do współpracy pracowników naukowych posiadających wykształcenie i doświadczenie zawodowe w branży technologii drewna. W ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” poszukujemy Koordynatora B+R ds. personalizacji linii produktowych. Prosimy o zapoznanie się z załączonym zapytaniem ofertowym (sygnatura: 7/TechnoPORTA/2016). Termin składania ofert upływa dnia 16.06.2016 r. o godzinie 16.00.

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA POSZUKUJE KIEROWNIKA B+R DS. PROJEKTOWANIA SYSTEMÓW PRZEMYSŁOWYCH

  8 czerwca 2016

  Zapraszamy do współpracy pracowników naukowych posiadających wykształcenie i doświadczenie zawodowe w branży technologii drewna. W ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” poszukujemy Kierownika B+R ds. projektowania systemów przemysłowych. Prosimy o zapoznanie się z załączonym zapytaniem ofertowym (sygnatura: 3/TechnoPORTA/2016). Termin składania ofert upływa dnia 16.06.2016 r. o godzinie 16.00.

  CZYTAJ DALEJ

 • KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI PONOWNIE W RĘKACH PORTA

  27 kwietnia 2016

  Nagrody przyznawane przez konsumentów mają dla każdego producenta największe znaczenie. Ponowne uzyskanie złotego godła w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI w kategorii „Drzwi Wewnętrzne” oraz srebrnego godła w kategorii „Drzwi Zewnętrzne” to dla nas ogromny powód do dumy i motywacja do tworzenia kolejnych, najlepszych w branży rozwiązań.

  CZYTAJ DALEJ

 • KONKURS PORTA BY ME WYRÓŻNIONY W RAPORCIE „ODPOWIEDZIALNY BIZNES W POLSCE. DOBRE PRAKTYKI”

  19 kwietnia 2016

  Już po raz 14. Forum Odpowiedzialnego Biznesu wydało raport wyróżniający firmy zaangażowane społecznie, prowadzące działalność w Polsce. W tym roku Porta KMI Poland dołączyła do tego zaszczytnego grona, a jej działania docenione zostały w obszarze „Zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej”. 

  CZYTAJ DALEJ

 • KONKURS PORTA BY ME 2016 – ZOBACZ NAJLEPSZE PROJEKTY!

  7 marca 2016

  Tegoroczni uczestnicy konkursu PORTA BY ME, których zadaniem było zaprojektowanie nieszablonowych drzwi dla NIEJ, dla NIEGO lub dla NICH, ponownie zaskoczyli nas kreatywnością – otrzymaliśmy mnóstwo inspirujących projektów. Nasze jury właśnie wyłoniło dwanaście prac, które zakwalifikowały się do drugiego etapu. Kto zostanie najlepszym z najlepszych? Przekonamy się już 8 marca podczas arena DESIGN!

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA CZŁONKIEM KLASTRA OBRÓBKI METALI

  24 lutego 2016

  Porta KMI Poland została przyjęta do rodziny firm Klastra Obróbki Metali. Organizacja ta pod koniec 2015 roku otrzymała status Krajowego Klastra Kluczowego. Funkcjonowanie w ramach klastra oznacza dla nas dostęp do kolejnych wyspecjalizowanych czynników produkcji, szansę na wymianę doświadczeń oraz dodatkowe możliwości rozwoju nowej inwestycji – fabryki skrzydeł i ościeżnic stalowych w Ełku.  

  CZYTAJ DALEJ

 • INFORMACJA O WYBORZE WYKONAWCY BADAŃ PROTOTYPÓW DRZWI

  12 lutego 2016

  Uprzejmie informujemy, iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 2/TechnoPORTA/2016 na przeprowadzenie badań prototypowych konstrukcji drzwi technicznych wraz z opracowaniem analiz wyników w ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” wpłynęły dwie oferty. 

  CZYTAJ DALEJ

 • INFORMACJA O WYBORZE WYKONAWCY AUDYTU I STRATEGII WZORNICZEJ

  12 lutego 2016

  Uprzejmie informujemy, iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 1/TechnoPORTA/2016 na wykonanie audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej w ramach projektu pn. „TechnoPORTA. Inteligentna, customizowana linia technologiczna do zautomatyzowanej produkcji drzwi technicznych” wpłynęły dwie oferty. 

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA POSZUKUJE WYKONAWCY BADAŃ PROTOTYPÓW DRZWI

  29 stycznia 2016

  Zapraszamy do współpracy podmioty posiadające doświadczenie w realizacji usług badawczych produktów z branży stolarki otworowej. O realizację zamówienia mogą ubiegać się laboratoria, które dysponują m.in. odpowiednim zapleczem technicznym oraz posiadają akredytację PCA. Zainteresowane podmioty prosimy o zapoznanie się z załączonym zapytaniem ofertowym. Termin składania ofert upływa dnia 08.02.2016 r. o godzinie 15.00.

  Wszystkie potrzebne materiały i więcej informacji po wybraniu czytaj dalej >

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA POSZUKUJE WYKONAWCY AUDYTU I STRATEGII WZORNICZEJ

  21 stycznia 2016

  Zapraszamy do współpracy podmioty posiadające doświadczenie w opracowaniu dokumentów obejmujących wzornictwo przemysłowe produktów oraz realizacji usług doradczych w tym zakresie. Poszukujemy wykonawcy audytu wzorniczego i strategii wzorniczej. Zainteresowane podmioty prosimy o zapoznanie się z załączonym zapytaniem ofertowym. Termin składania ofert upływa dnia 29.01.2016 r. o godzinie 15.00.

  Wszystkie potrzebne materiały i więcej informacji po wybraniu czytaj dalej >

  CZYTAJ DALEJ

 • RUSZYŁA NAJNOWSZA KAMPANIA PORTA!

  19 stycznia 2016

  Każdy dom zaczyna się od drzwi, które są jednym z jego najważniejszych elementów. Dlatego w najnowszej kampanii stawiamy na cztery cechy, które charakteryzują drzwi Porta: trwałość, bezpieczeństwo, design i dźwiękoszczelność. Rozumiemy Wasze potrzeby i chcemy Wam pomóc w wyborze idealnych drzwi.

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA DRZWI RAZEM ZE SZLACHETNĄ PACZKĄ

  23 grudnia 2015

  Jedną z największych radości Świąt jest dzielenie się z innymi, dlatego uwielbiamy takie akcje jak Szlachetna PACZKA.

  CZYTAJ DALEJ

 • OTWÓRZ SIĘ NA ŚWIĘTA

  23 grudnia 2015

  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Kupujemy prezenty, robimy zakupy na wigilijny stół i … dekorujemy nasz dom! Świąteczne wejście do domu sprawi, że od progu będziemy czuć wyjątkową atmosferę. 

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA OTRZYMAŁA NAGRODĘ SUPERBRANDS I CREATED IN POLAND SUPERBRANDS

  30 listopada 2015

  Nagrody Superbrands i Created in Poland Superbrands rozdane. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najlepszych! Prestiżowe tytuły doceniające odwagę, inicjatywę oraz wyznaczanie trendów powędrowały do nas już trzykrotnie, jako do jednej z najsilniejszych wizerunkowo polskich marek. 

  CZYTAJ DALEJ

 • ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE – NOWY SYSTEM ZAMÓWIEŃ ORDERS

  10 listopada 2015

  Przed wyborem drzwi odwiedzasz wiele salonów i oglądasz niezliczone modele. Gdy już zdecydujesz się na konkretną kolekcję, okleinę i kolor, ostatnim krokiem jest oficjalne złożenie zamówienia. Właśnie wprowadziliśmy specjalnie zaprojektowane narzędzie Orders Online, dzięki któremu sprzedawca zrobi to dla Ciebie szybciej i łatwiej.

  CZYTAJ DALEJ

 • Lider Rynku Stolarki 2015

  4 listopada 2015

  Z ogromną przyjemnością chcemy podzielić się z Wami naszym sukcesem. Porta KMI Poland została wyróżniona prestiżowym tytułem Lidera Rynku Stolarki 2015 w segmencie drzwi drewnianych w Polsce.

  CZYTAJ DALEJ

 • OTWÓRZ SIĘ NA DESIGN!

  12 października 2015

  Jesteśmy na Łódź Design Festival. Prowadzimy na naszym stoisku warsztaty, na których możesz pomalować drzwi według własnego projektu. Baw się i twórz z nami.
  Zapraszamy od 13.00 do 16.00!

  CZYTAJ DALEJ

 • KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015 W RĘKACH PORTA

  8 października 2015

  Żadna nagroda nie jest cenniejsza od tej, którą przyznają nam sami konsumenci. Satysfakcja klienta i jego zaufanie to kwestie, które są dla marki Porta szczególnie ważne. Zajęcie pierwszego miejsca w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015 w kategorii „Drzwi Wewnętrzne” jeszcze bardziej motywuje nas do tworzenia kolejnych kreatywnych, designerskich i przede wszystkim funkcjonalnych rozwiązań dla Was i Waszych domów.  

  CZYTAJ DALEJ

 • NOWY KATALOG PORTA 2015/2016

  7 października 2015

  Już jest nowy katalog Porta 2015/2016! Znajduje się tam bogata oferta drzwi, dzięki czemu możesz zaaranżować swój dom, tak jak tylko zechcesz. Zobacz nasze nowości i zainspiruj się na nowo!

  CZYTAJ DALEJ

 • POZNAJ BESTSELLERY WŚRÓD DRZWI PORTA!

  6 października 2015

  W standardowej ofercie Porta jest ponad 100 kolorów w więcej niż 400 modelach drzwi, uzupełnionych o tysiące modnych odcieni z palety RAL i NCS w ramach rozwiązań kontraktowych, dzięki temu wybór drzwi może być naprawdę łatwy i przyjemny.  Są jednak modele, które szczególnie cieszą się szczególną popularnością. Warto je poznać – może właśnie wśród nich znajdziesz swoje wymarzone drzwi?

  CZYTAJ DALEJ

 • OTWÓRZ SIĘ NA EMOCJE! WIELKA ŻEGLARSKA BITWA O GOTLAND!

  21 września 2015

  W niedzielę ruszyły pięciodniowe "Mistrzostwa Polski Żeglarzy Samotników". Na dystansie 500 mil morskich mierzy się 22 pasjonatów samotnych rejsów. Wśród nich Kuba Strzyczkowski – polski dziennikarz Radiowej Trójki i żeglarz pasjonata, którego wspieramy od lat. Razem z Porta otwórzcie się na emocje i kibicujcie Kubie!

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA ZAPRASZA NA TRANSATLANTYK FESTIVAL W POZNANIU

  12 sierpnia 2015

  W Poznaniu właśnie rozpoczęło się święto wszystkich miłośników kina, muzyki, dobrej zabawy i intelektualnej rozrywki. TRANSATLANTYK FESTIVAL to autorski projekt Jana A.P. Kaczmarka. Jest festiwalem idei – otwartym i glokalnym, artystyczną platformą do rozmów o najważniejszych problemach i wyzwaniach współczesnego świata. Od samego początku jego filarami są znakomite filmy, najlepsza muzyka oraz inspirujące wydarzenia edukacyjne. Osiem festiwalowych dni rozpoczęła w tym roku uroczysta SUPERB Evening Gala Otwarcia, która odbyła się 7 sierpnia w Auli UAM.

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA PO RAZ KOLEJNY DOCENIONA PRZEZ FACHOWCÓW BRANŻY BUDOWLANEJ!

  6 lipca 2015

  W tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Budowlana Marka Roku nasze produkty zostały wyróżnione w dwóch kategoriach „Złota Budowlana Marka Roku” drzwi wewnętrzne oraz „Złota Budowlana Marka Roku” drzwi zewnętrzne.

  CZYTAJ DALEJ

 • PREZES ZARZĄDU PORTA KMI POLAND HONOROWYM CZŁONKIEM ZWIĄZKU POLSKIE OKNA I DRZWI

  22 maja 2015

  Przyznanie Prezesowi Zarządu Porta KMI Poland, Jackowi Sarnowskiemu, tytułu Honorowego Członka Związku POiD stanowi dowód uznania całego środowiska stolarki budowlanej dla jego wybitnych osiągnięć i zaangażowania w rozwój rodzimej gospodarki. 

  CZYTAJ DALEJ

 • PORTA WŚRÓD TWÓRCÓW KONSORCJUM PODMIOTÓW KLUCZOWYCH TECHNOLOGII DRZEWNYCH I LEŚNYCH

  23 kwietnia 2015

  Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w kraju, będąca przedsięwzięciem niezależnym, oddolnym, definiującym i odpowiadającym na realne potrzeby i wyzwania stojące przed sektorem drzewnym i leśnym w Polsce.

  CZYTAJ DALEJ

 • OTWÓRZ SIĘ NA MOŻLIWOŚCI Z PORTA

  21 kwietnia 2015

  Nadszedł czas nowych emocji, marzeń, pomysłów i spotkań. Ruszyła kampania Porta pod hasłem „Otwórz się na możliwości”.

  CZYTAJ DALEJ

 • VIII EDYCJA KONKURSU „ŻYCIE W ARCHITEKTURZE” ROZSTRZYGNIĘTA!

  17 kwietnia 2015

  Design i sztuka to dwa atrybuty nowoczesnej architektury, które dla marki PORTA mają szczególne znaczenie. Odzwierciedlają one koncepcje: innowacji, piękna i pragmatyzmu, które nie tylko leżą u podstaw naszych kolejnych kolekcji drzwi, ale również są podstawą oceny budynków w konkursie „Życie w Architekturze”. Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy brać czynny udział jako główny sponsor w organizacji tego najszerzej komentowanego wydarzenia architektonicznego w Polsce! 

  CZYTAJ DALEJ

 • Porta DRZWI z nową strategią działania

  31 marca 2015

  W Hotelu Andels w Łodzi - miejscu wyjątkowym, będącym symbolem architektonicznej wielkiej zmiany - odbyło się spotkanie Partnerów Biznesowych PORTA z Zarządem i Pracownikami PORTA, podczas którego zaprezentowano plany firmy na najbliższe lata.

  CZYTAJ DALEJ

 • Porta BY ME – znamy zwycięzców konkursu!

  2 marca 2015

  Grzegorz Klimek, Mateusz Warzecha oraz Filip Zieliński – to nazwiska najzdolniejszych młodych designerów, laureatów konkursu PORTA BY ME. Zwycięzców poznaliśmy, podczas uroczystej gali, która odbyła się na zakończenie pierwszego dnia arena DESIGN 2015, organizowanej w Poznaniu przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

  CZYTAJ DALEJ

 • Nie wiesz od czego zacząć przy wyborze drzwi? Poszukujesz porady lub inspiracji? Zajrzyj na blogporta.pl

  2 marca 2015

  Blogporta.pl powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają nieco więcej informacji o drzwiach. Jeśli interesują Cię światowe trendy we wzornictwie lub poszukujesz konkretnych porad, które w jasny sposób wyjaśniają kwestie techniczne, to miejsce dla Ciebie. Na stronie możesz bezpośrednio poradzić się ekspertów, wyrazić swoje zdanie na temat produktów Porta i uzyskać informacje o aktualnych wydarzeniach związanych z naszą firmą.

   

  CZYTAJ DALEJ